Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Sosyal medya hesabınız markanızın demosudur.

Hesabınız bu imajı ve sorumluluğu taşırken gelin biz de gerekli kitle ve paylaşım planlamanızı yapalım. Ajans Artlife kurulduğu günden bugüne en etkili yönetim sistemlerini belirleyerek, bütçenize uygun planlamalarla hesabınızı verimli hale getirmektedir.

Hesabınızın yönetimini, marka yönetimi başta olmak üzere, gün içerisindeki aktivitelerinizi verimli hale getirmek, aktif süre boyunca bunu pazarlamaya entegre etmek olarak tanımlayabiliriz. Jet hızıyla yarışan iletişim kanallarının başını çeken sosyal ağlar, günümüzün ciddi bir kısmını geçirdiğimiz yerler haline gelmiştir. Kullanmayı tercih ettiğiniz bir sosyal platformda oluşturduğunuz üyelik sonrasında onu istediğiniz amaçla geliştirebilirsiniz. Yazı yazmak, video paylaşmak, video izlemek, içerik üretmek veya bunlarla ilgilenen kişileri takip etmek, reklam yapmak ve sınırlandıramayacağımız çok daha fazla seçenek mevcut.

Ülkemizde gün içinde sosyal medya ağlarında aktif olan kitlenin yaklaşık 45 milyon kişi olduğu bazı istatistikler sonucu açıklanmış bulunmaktadır. 45 milyon aktif kitlenin var olduğunu düşündüğümüzde de dijital pazarlama için sosyal ağlar harika bir olanak sağlıyor. 45 milyon kişilik dev bir pazara açılmak için sosyal medya yönetimi hakkında bilgi almak kaçınılmazdır.

Hesabınız nasıl kullanılacak?

Hangi kitleye hitap edecek?

Paylaşım yapma sıklığı ne olacak?

Gelecek olan yorumlara cevap verme oranınız ne olmalı?

Kimlere geri dönüş sağlamalısınız?

Geri dönüş sağlayacağınız kitle daha çok hangi alanlarla ilgilenen insanlardan oluşmalı?

Markanız veya hesabınızın öne çıkanlar arasındaki yeri nedir?

Hepsini ve daha fazlasını cevaplamaya hazırız.

Satışlarınızı arttırmak, reklamlarınızdan iyi performans almak, rakiplerinizi detaylı olarak incelemek, özgün içerikler kurgulamak ve göze hitap eden grafik çalışmaları yapmak Artlife ekibinden sorulur. Siz de geç kalmadan kendinizi bilir kişilerin ellerine bırakın 🙂 Ekibimiz memnun müşteri referansları ile size güven dolu bir çalışma deneyimi sunuyor. Gerekli iletişim bilgileri için buraya tıklamanız yeterli.

Instagram sayfamız