Web Sitenizin Google Organik Sıralamasını Yükseltiyoruz!

Web siteniz, Google ve diğer tüm arama motorlarında listelenirken, kullanıcı deneyimini artırıcı kriterlere göre değerlendirilmektedir. Sürekli değişen internet kullanıcı davranışları ise bu çalışamaların da sürekli olarak güncellenmesini gerektirmektedir. Google’ın belli dönemlerde aktif ettiği güncellemelerden sonra, yeniliklerin takibi ve web sitenize entegrasyonu konusunda, Ajans Artlife’a güvenmeye devam edebilirsiniz. Arama motoru optimizasyonunu şu iki başlıkta topluyoruz:

  • Site içi SEO çalışmaları,
  • Site dışı SEO çalışmaları.

Site içi seo çalışmaları

Web sitenizin link ve kategori inşası konusunu, içerik kalitesini ve arayüz tasarımı gibi kritik noktalarını ele almaktadır. Programlanan site içi arama optimizasyonu çalışmalarına harfiyen uyularak, belirlediğimiz hedeflere adım adım ulaşmanın mutluluğunu yaşarsınız.

Site dışı seo çalışmaları 

Web sitenize online olarak referans olabilecek, reklam ve çözüm ortaklarınızı sizlerle buluşturmaya çalışacağımız çalışmaları kapsayacaktır. Backlink olarak bilinen; ancak son zamanlarda kötüye kullanımı sebebiyle Google tarafından da titizlikle incelenen bu adımları, doğru ve profesyonel biçimde tamamlamak, öncelikli görevlerimizden…

Ajans Artlife, Dijital Reklam ve Tanıtım Organizasyonlarınız İçin Çözümler Üretir!

Ajans Artlife olarak, Google arama motoru optimizasyonu dışında; dijital ve yazılımsal tüm ihtiyaçlarınızı da karşılamak isteriz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizi daha yakından tanımanız için, sizleri yerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.