Google Adwords Hizmeti

Misyonu birincilik olanlara Google Adwords hizmeti ile ilk sıraları rezerve ediyoruz!

Geleneksel reklamcılığın hızla güncelliğini kaybettiği içinde bulunduğumuz online reklam çağında Artlife ajans olarak sitenizin çağa ayak uydurması için gerekli her koşulu göz önünde bulunduruyoruz.

Reklamcılık çok sayıda koldan oluşmaktadır. Bunlardan en yaygını Google Adwords reklamlarıdır. Ürününüzü veya pazarlamasını yapmayı düşündüğünüz herhangi materyal için doğru bir slogan belirliyoruz. Bu sloganı belirledikten sonra ürünü doğru kitleye, doğru zaman aralıklarında sizin için sunuyoruz. Özellikle kitle ve zaman seçimi sizi maliyet bakımından artıya geçirecek faktörlerdir. Ekibimiz aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırmak üzere hazır. Gerekli site içeriklerden tutun, hangi zaman aralıklarında ne sıklıkla reklam vermeniz gerekir, bütçenize en uygun reklam yöntemi nedir hepsinin cevabı bizde 🙂

Google Adwords Hizmeti Reklamcılık şekillerine değinmek gerekirse;

-Görüntülü Reklam Ağı Reklamcılığı (GDN)

-Arama Ağı Reklamcılığı

-Video Reklamcılığı

-Mobil Reklamcılık

-Alışveriş Reklamcılığı

şeklinde sıralanabilir, yazının devamında bunları kısaca açıklayalım.

Görüntülü Reklam Ağı Reklamcılığı (GDN): Google’a kayıtlı yüzbinlerce sitede reklam yayınlamanızı sağlayan Google Adwords reklam şekline verilen isimdir. Metin tabanlı değil daha çok görsel odaklı reklam türleri olup dikkat çekici nitelikler taşımaktadırlar. İnternet kullanıcısı üzerinde daha kalıcı bir izlenim bırakmak için biçilmiş kaftandır.

Arama Ağı Reklamcılığı:  İnternet kullanıcısının tercih ettiği arama motorundan yaptığı aramayla birebir örtüşen reklamlardır. Daha çok metinler kullanılarak yapılan reklamlardır.

Video Reklamcılığı: Görüntülü veya metinsel türleri gibi stabil reklamlara göre daha dinamik olan video reklamcılığı, içerisinde görüntü, efekt ve ses üçlüsünü barındıran tek reklam türüdür. Ülkemizde videoların yayılma hızını ve izlenme oranlarını da düşündüğümüzde bu reklam türü çok iyi feedbackler alacaktır.

Mobil Reklamcılık: İnternet kullanımı kadar mobil cihaz kullanımı da hayli artmış bulunmaktadır. Bu yüzden mobil reklamcılık da dev reklam pazarından payını almaktadır. Daha çok tablet ve akıllı cihazlarda gösterilmek üzere yayınlanan reklamlar da tasarlanmaktadır. Bu reklamlar mobil cihazlar için format geliştirmiş diğer web sitelerde veya direkt mobil cihaz aramalarında görüntülenebilir.

Alışveriş Reklamcılığı: Ürünlerinizi internet üzerinden pazarlıyorsanız işte sizin için hiç sunulmamış bir fırsat! Google Adwords bu reklam yöntemi ile ürününüzün bulunabilirliğini arttırıyor ve çok daha geniş kitleleri ürününüzden haberdar ediyor.

Gelin reklamlarınızın ve ürünlerinizin pazarlama performansına birlikte göz atıp Google Adwords Hizmetimizle sizi en üstlere taşıyalım. İletişim bilgilerimiz işte burada.